Szybka nauka tenisa
Szybka nauka tenisa
A A A A

Kurs trwa 12 godzin (8 x 1,5 h), zajęcia odbywają się na kortach przy ul. Koncertowej  (maj/czerwiec). Terminy do wyboru: wtorki 19:30-21:00, czwartki 17:00-18:30 lub soboty 14:00-15:30. Przewidujemy grupy: 5-6-osobowe, warunkiem uruchomienia każdej jest zebranie się minimum 4 osób (cena w takim wypadku może ulec zmianie). Zajęcia będzie prowadził trener Krzysztof Kowalczyk. Cena kursu: 420 zł (12 godz.) Zgłoszenia przyjmujemy do końca kwietnia.


Tenis Xpress to program nauki gry w tenisa rozpowszechniany na całym świecie przez ITF, który obejmuje z 6-8 zajęć grupowych po 1,5 godziny. Każdy gracz już na pierwszej lekcji serwuje, gra wymiany i liczy punkty. Tenis Xpress udowadnia, że nauka podstaw tenisa może być łatwa i przyjemna. Program skonstruowany jest tak, aby mógł w nim wziąć udział każdy chętny, bez względu na wiek.

Uczestnicy na końcu kursu:
- potrafią zagrać z głębi kortu, znają zasady serwisu i woleja;
- czują się pewnie grając piłką zieloną na punkty na pełnym korcie;
- znają podstawowe elementy taktyki;
- znają zasady gry.


W czasie kursu używane są piłki pomarańczowe (50% wolniejsze niż piłki żółte) oraz zielone (25% wolniejsze), dlatego trening jest łatwiejszy, szybszy i dużo przyjemniejszy.


Kurs Tennis Xpress polecamy osobom, które nigdy nie miały do czynienia z tenisem, początkującym powracającym do gry po długiej przerwie i wszystkim, którzy poznali kiedyś podstawy, ale nigdy nie grali z innymi osobami na ich poziomie.

 

 
 
 
 
Komentarze