Wyczynowy obóz tenisowy w Szczecinku - 07.07 - 19.07.2014
Wyczynowy obóz tenisowy w Szczecinku - 07.07 - 19.07.2014
A A A A

SZCZECINEK 2014
 

Dzieci i młodzież, które myślą o tenisie na poważnie zapraszamy na wyczynowy obóz tenisowy do Szczecinka.
 

Szczecinek to średniej wielkości miejscowość położona na Pojezierzu Drawskim w województwie zachodnipomorskim. Główną atrakcja turystyczną Szczecinka jest jego położenie pomiędzy dwoma jeziorami: Trzesiecko, wzdłuż, którego rozciąga się zabytkowy park miejski oraz Wielimie. I właśnie nad jeziorem Trzesiecko zlokalizowana jest nasza baza noclegowa i treningowa.
 

Uczestnicy obozu będą zakwaterowani w internacie,  w pokojach 3- i 4- osobowych ze wspólnym węzłem sanitarnym. Tuż przy internacie znajduje się kompleks bois Orilk, na którym będa realizowane zajęcia ogólnorozwojowe. W odległości około kilometra od ośrodka znajduje się baza sportowa Aqua - Tur, na którą składają się korty tenisowe (odkryte z nawierzchnią ziemną oraz kryte ze sztuczną trawą), basen, aqua - park. Na wypadek niepogody mamy zabezpieczone kryte korty, więc deszcz nie będzie nam przeszkadzał w realizacji treningu. Do dyspozycji uczestników będzie bus, który będzie woził dzieci  na korty i z powrotem.

 

Program treningowy obozu skupiony będzie na doskonaleniu techniki tenisowej, treningu taktycznym obejmującym różne formy rozegrania pięciu sytuacji meczowych, pracy nad kordynacją i jej wykorzystaniem na korcie. Za prawidłowy przebieg treningów odpowiedzialny będzie nasz trener Cyril Kalis - koordynator grupy sportowej Tie Break Team. Oprócz treningu tenisowego duży nacisk połozony będzie na zajęcia ogólnorozwojowe.

Dodatkową atrakcja dla uczestników będzie możliwość spróbowania swoich sił na nartach wodnych. W Szczecinku znajduje się wyciąg do nart wodnych, najdłuższy tego typu obiekt w Europie.

 

W programie przewidziane są:
•    trening tenisowy w grupach na każdym poziomie zaawansowania (2 x 1,5 godz. dziennie);
•    trening ogólnorozwojowy (2 godz. dziennie);
•    konsultacje trenerskie;
•    turniej tenisowy;
•    gry sportowe i zabawy;
•    kąpiele na basenie i w jeziorze;
•    2 godziny zabawy na wyciągu do nart wodnych z instruktażem oraz sprzętem;
•    wycieczka rowerowa wokół jeziora ;
•    gra terenowa i ognisko.
 
Termin:
        07.07- 19.07.2014

Cena obozu wynosi 1850 zł i obejmuje:
•    zakwaterowanie w pokojach 3- i 4-osobowych;
•    całodzienne wyżywienie - śniadanie, obiad z podwieczorkiem i kolacja;
•    realizację programu;
•    przejazd pociągiem w zarezerwowanych przedziałach;
•    ubezpieczenie NNW.
 
Wiek Uczestników:
       7 - 17 lat
 
Co Uczestnik powinien posiadać:
sprzęt tenisowy (rakieta, buty, dodatkowe pary skarpet), plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, strój (np. dres) do zajęć terenowych, ciepły sweter lub polar, kurtkę przeciwdeszczową, strój kąpielowy, krem z filtrem UV, środek na komary i kleszcze, nakrycie głowy (czapkę lub chustkę), latarkę, legitymację szkolną, książeczkę zdrowia.

Wyjazd i powrót:
Zbiórka uczestników ma miejsce na Dworcu Centralnym, w holu głównym, w poniedziałek 07.07 godz. 10:30 (odjazd pociągu o godz. 11.00,  przyjazd na miejsce o godz.16:54). Powrót  nastąpi w sobotę 19.07 o godz. 20:45 (wyjazd pociągu ze Szczecinka godz. 14:10).

 
Zapisy:
Warunkiem wpisania Dziecka na listę uczestników imprezy jest wpłata 600 zł zaliczki oraz podpisanie umowy wraz z warunkami uczestnictwa.
Wpłaty można dokonać gotówką bądź kartą w biurze Klubu przy ul. Koncertowej 8a, lub przelewem na rachunek bankowy:
Kredyt Bank VII o/ W-wa  60 1500 1865 1218 6009 9808 0000


Umowa na obóz dostępna jest tutaj